AWIRO logo
AWIRO headline

Wydarzenia

Karnety upominkowe

Podaruj swoim bliskim oryginalny upominek!

Kursy i warsztaty - Wspaniały prezent na Święta, urodziny, imieniny,  rocznicę oraz wiele innych okazji!

Akademia Wiedzy i Rozwoju Osobistego „AWIRO” przedstawia Państwu alternatywę dla biegania po sklepach w poszukiwaniu oryginalnego prezentu. Proponujemy ”Karnet upominkowy” na wybrane warsztaty lub kursy w Akademii. Uczestnictwo w prowadzonych przez nas zajęciach, oprócz przyjemnego spędzenia czasu, jest szansą na pozyskanie nowej wiedzy, rozwój osobisty, wyzwolenie kreatywności, pozytywnej energii, nabranie motywacji do działania, szczególnie na gruncie osobistym i rodzinnym.

Taki prezent na długo pozostaje w pamięci!


­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

Przygotowanie imiennego „Karnetu upominkowego” nie jest dodatkowo płatne (koszt jest równy cenie udziału w szkoleniu lub warsztatach).

Trudno Państwu zdecydować, z którego kursu będzie najbardziej zadowolona osoba obdarowana "Karnetem upominkowym"?

"Karnet upominkowy" zostaje wykupiony na dowolny kurs lub warsztaty z oferty AWIRO w okresie ważności karnetu. Zatem, to osoba obdarowana może wybrać, w jakich zajęciach będzie uczestniczyć.

Okres ważności karnetu.

Zakupiony "Karnet upominkowy" ważny jest przez okres sześciu miesięcy od daty zakupu . W tym czasie należy rozpocząć kurs lub wybrane warsztaty.

Aby zamówić "Karnet upominkowy", należy:

  1. Wysłać maila na adres: biuro@awiro.pl . W mailu proszę podać następujące informacje: imię i nazwisko osoby obdarowanej, nazwę kursu (jeżeli Państwo chcecie podarować udział w konkretnym kursie), nr telefonu do osoby zamawiającej oraz termin odbioru kuponu.
  2. Telefonujemy do Państwa w celu potwierdzenia zamówienia „Karnetu upominkowego” oraz ustalenia szczegółów tego wyjątkowego prezentu.
  3. Wpłacić kwotę równą wartości kursu lub warsztatów na konto bankowe: mBank 56 1140 2004 0000 3402 5448 6322, w tytule proszę wpisać „Karnet upominkowy”, imię i nazwisko osoby obdarowanej.
  4. Odebrać "Karnet upominkowy" w siedzibie firmy lub miejscu prowadzenia zajęć. Możliwe również wysłanie „Karnetu upominkowego” pod wskazany adres.

Pierwsze wiosenne warsztaty biorące udział w akcji „Karnet upominkowy” rozpoczynamy  już po Świętach Wielkanocnych – strona główna/aktualności

Zapraszamy!

Dodano: 2012-03-19


Zobacz wszystkie newsy


© Copyright AWIRO
Valid XHTML 1.0 Transitional